Par Eolus

Kopš darbības sākuma 1990. gadā, “Eolus Vind” ir kļuvis par vienu no vadošajiem vēja parku attīstītājiem Ziemeļeiropā. Vairāk nekā 30 gadus vēja parku attīstītājs “Eolus”, apvienojot nozares spilgtākos profesionāļus, ir sevi pierādījis, iesaistoties vairāk nekā 600 vēja turbīnu projektēšanā, būvniecībā un uzstādīšanā dažādās pasaules valstīs kā Skandināvijā, Igaunijā un ASV. Kopējā uzņēmuma uzstādītā enerģijas jauda līdz šim sasniegusi vairāk nekā 1400 MW. 

Tā kā Zviedrijā, kur dibināts “Eolus Vind”, vēja enerģija ir ļoti attīstīta, Eolus iegulda ilgtspējīgos projektos, atbalstot valstu centienus un ambīcijas sasniegt klimata neitralitāti, ES zaļā kursa mērķus, kā arī ar savu pienesumu veicina vietējās ekonomikas izaugsmi un nodrošina darba vietas. Tāpēc “Eolus” 2011. gadā atvēra filiāli Latvijā, plānojot vairāku vēja enerģijas investīciju projektu attīstību. 

“Eolus” ievēro augstus standartus attiecībā uz vēja enerģijas attīstīšanu Latvijā un kopš 2011. gada ir Latvijas vēja enerģijas asociācijas biedrs.  https://wea.lv/ 

Vairāk par “Eolus Vind” uzzini: https://www.eolusvind.com